Jeden z najczęściej nagradzanych napastników w dziejach światowego futbolu zmienia klub na PSG! Messi Leo nie jest już zawodnikiem Barcelony!

Jeden z najczęściej nagradzanych napastników w dziejach światowego futbolu zmienia klub na PSG! Messi Leo nie jest już zawodnikiem Barcelony!

Z całą pewnością roszady transferowe drużyn futbolowych podczas pauzy pomiędzy rozgrywkami są często fenomenalne. Jednak wielu wielbicieli futbolu zaskoczyło to, co mieliśmy przyjemność zobaczyć latem. Większość kibiców była przekonana, iż Messi Leo zostanie graczem Barcy do ostatnich dni swojej przygody z futbolem. Jednak Barca popadła w finansowe kłopoty i reprezentant Argentyny nie mógł nic na to poradzić, musiał opuścić klub. Zespołem, który podjął decyzję, żeby zaoferować kontrakt dla kapitana kadry Argentyny okazał się wicemistrz ligi francuskiej. Klub z Ligue 1 zaoferował Argentyńczykowi intrygującą ofertę umowy, którą były już zawodnik FC Barcelony zatwierdził. Trzeba mieć świadomość tego, iż to bez cienia wątpliwości istotny moment w historii europejskiego futbolu. Od teraz wielbiciele futbolu będą mieli okazję śledzić występy Lionela Messiego na francuskich boiskach. Zapewne dużo osób zainteresowane będzie tym, jak zawodnik z Argentyny odnajdzie się w nowych warunkach. Messi będzie tworzyć tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian a także Neymar Jr, co dać może Paris Saint-Germain ogromną ilość pucharów.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy