Niesamowite doznania w ostatnich piętnastu minutach batalii z drużyną narodową Anglii! Damian Szymański ustrzelił trafienie i stał się herosem kibiców polskich!

Niesamowite doznania w ostatnich piętnastu minutach batalii z drużyną narodową Anglii! Damian Szymański ustrzelił trafienie i stał się herosem kibiców polskich!

Od prawie dekady znany jest fakt, iż polska narodowa kadra rozgrywająca starcia na Stadionie Narodowym bywa naprawdę ciężka do zatrzymania. Faktycznie nieczęsto tracimy bramki na tym stadionie i dobrze mieć na uwadze to, że spora zasługa w tym kibiców futbolu z Polski. Kiedy Narodowy wypełniony jest do ostatniego miejsca nasi piłkarze dostają dodatkowego zastrzyku umiejętności. W zmaganiach eliminacyjnych do światowych mistrzostw podopieczni selekcjonera Sousy pokazują się do tej chwili solidnie, ale ich dyspozycja jest daleka od ideału. Wieczorem w środę polskich piłkarzy czekał niezwykle trudny test, jakim był bez wątpienia pojedynek z reprezentacją piłkarską Anglii. To jak trudnym oponentem w dziejach starć naszej narodowej kadry są piłkarze angielscy wie o tym każdy fanatyk piłki nożnej z Polski. Lecz w sytuacji jak ta nie można było sobie pozwolić na wahania, ponieważ niesamowicie ważne było ugranie największej ilości oczek.

Narodowa kadra Polska przed tym pojedynkiem była z góry skazana na przegraną. Jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że polscy gracze z reguły bardzo mocno się motywują na pojedynki z dużo mocniejszymi. Tak samo było podczas tego pojedynku i trzeba mieć na uwadze to, przez bardzo długi czas mogliśmy nawet pomyśleć, że nasza kadra walczyć by mogła o triumf z wicemistrzami Europy. dla naszych piłkarzy to było niesamowicie trudne spotkanie i bez cienia wątpliwości warto ich chwalić za rywalizację do zakończenia meczu. W chwili, gdy gola w osiemdziesiątej minucie ustrzelił Harry Kane wydawać się mogło, że może to być zakończenie marzeń o dobrym wyniku. Polska drużyna narodowa finalnie nie zamierzała się poddać i do ostatnich minut tego meczu poszukiwała okazji do zdobycia gola. Zawodnik AEK-u z Aten Szymański w dodatkowym czasie spotkania, który doliczył sędzia ustrzelił bramkę na wagę wyniku remisowego. To była bez cienia wątpliwości cudowna okoliczność dla tego młodego gracza. Polska drużyna na koniec zdołała wywalczyć korzystny wynik na Narodowym w meczu z zespołem Anglii i w ten sposób wciąż posiada naprawdę duże szanse na promocję do mundialu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy