Remisowe rozstrzygnięcie w meczu narodowej drużyny z ekipą Rosji. W następnym tygodniu się rozpoczną Mistrzostwa Europy w piłce nożnej!

Remisowe rozstrzygnięcie w meczu narodowej drużyny z ekipą Rosji. W następnym tygodniu się rozpoczną Mistrzostwa Europy w piłce nożnej!

Nożna piłka to bez cienia wątpliwości najbardziej rozpoznawalna dyscyplina sportu w naszym kraju. Nie powinno w takim przypadku nikogo zaskakiwać to, że gigantyczna liczba wielbicieli piłkarskich oczekuje na zbliżające się wielkimi krokami Euro 2020. Kadra Polski będzie grać tam i rywalizować będzie w grupie z hiszpańską kadrą, drużyną Słowacji oraz szwecką kadrą. Rozsądnie będzie mieć świadomość tego, iż nie są to prości rywale, ale mamy spore szanse na zakwalifikowanie się do dalszej fazy. Niezwykle kluczowe będzie w tej konkretnej sytuacji to, by zaprezentować się z najwybitniejszej perspektywy. W ten wtorek reprezentacja narodowa rozgrywała towarzyski mecz z kadrą Rosji, która także pojedzie na Euro 2020. Pierwszy raz od dłuższego czasu wielbiciele piłkarscy mogli się stawić na trybunach i byli bez żadnych wątpliwości szczęśliwi. W tym spotkaniu zabrakło jednak wiele akcji i na koniec narodowa drużyna zremisowała z drużyną Rosji jeden do jednego. Dla polskiej kadry narodowej gola już w 4 minucie ustrzelił Jakub Świerczok, z kolei dla zespołu rosyjskiego strzelił Karawajew.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy