Smutny koniec podróży Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. Pokazana ze strony Brzozowskiego piosenka zbyt słaba na finał zawodów Eurowizji!

Smutny koniec podróży Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. Pokazana ze strony Brzozowskiego piosenka zbyt słaba na finał zawodów Eurowizji!

Nasza ojczyzna z reguły nie fascynowała wielbicieli muzyki podczas turnieju Eurowizji i powinniśmy rozumieć to. Na ogół Polski najpotężniejszym sukcesem jest kwalifikowanie się do finałowej części konkursu, w którym zdobywaliśmy końcowe pozycje. W poprzednim roku Eurowizję przełożono, gdyż pojawiła się epidemia koronawirusa, która zastopowała nie tylko Europę, ale też resztę świata. W tej edycji gwiazdą naszego narodu podczas konkursu Eurowizji został Rafał Brzozowski, który chciał zachwycić fanów dobrej muzyki piosenką o tytule "The Ride". Z wskazania wysłannika naszego narodu sporo publicystów nie było zadowolonych, jednak ostatecznie do zmiany nie doszło. Szkoda iż musieliśmy kolejny raz pożegnać się z turniejem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji był reprezentantem naszego narodu Rafał Brzozowski, który podczas turnieju Eurowizji nie skłonił ku sobie widowni i też dlatego wyeliminowany został na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Polscy widzowie na pewno są już naprawdę zblazowani tego typu obrotem spraw. Warto zdawać z tego sobie sprawę, że "The Ride" a więc piosenka prezentowana przez Brzozowskiego Rafała była najzwyczajniej marna. W tym kawałku nie ma niczego ekscytującego, co by mogło wprawić w zachwyt sympatyków muzyki w Europie. Jest to któraś z kolei edycja konkursu Eurowizji, podczas którego przedstawiciel Polski nie ma możliwości awansować do fazy finałowej. Z całą pewnością możemy zrozumieć to, że od paru lat wybieranie ambasadorów Polski na konkurs piosenki europejskiej nie idzie nam zbyt dobrze. Dobrze więc mieć nadzieję na to, iż w przyszłych latach nasz ambasador da radę wejść do finałowego pojedynku o triumf w konkursie piosenki europejskiej. W takiej sytuacji bardzo ważne jest to, by wziąć prawidłowego ambasadora, który zdoła zauroczyć widownię europejską. W przeciwnym razie po raz kolejny nie damy rady do finału w turnieju Eurowizji.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy