Trener Paulo Sousa zaprezentował w tym tygodniu listę zawodników reprezentacji Polski na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru piłkarzy odtrąconych od polskiego zespołu!

Trener Paulo Sousa zaprezentował w tym tygodniu listę zawodników reprezentacji Polski na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru piłkarzy odtrąconych od polskiego zespołu!

Duża ilość młodych adeptów, których celem są profesjonalne występy w futbol rozmyśla o grze w rozgrywkach. Nie podlega wątpliwości to, ze nożna piłka to w chwili obecnej najbardziej znana sportu dyscyplina w Europie. Od lat młodocianych chłopcy trenują po to, by w niedalekiej przyszłości występować na największych arenach piłkarskich. Trzeba jednak być pewnym tego, iż ścieżka do stania się profesjonalnym piłkarzem do prostych nie należy i obliguje do ogromnej liczby poświęceń. I z tego powodu też młodzi chłopcy, którym powiodło się pobudzają z reguły uprzedzenie ale i tym samym uznanie wśród swoich przyjaciół. W połowie czerwca wystartują mistrzostwa Europejskie w piłce nożnej, w których wezmą udział 24 drużyny. To bez wątpienia dowodzi, że na fanów piłki nożnej czekają fantastyczne emocje. Turniej mistrzostw Starego Kontynentu trwać będzie przez miesiąc czasu, a więc bez żadnych wątpliwości staniemy się odbiorcami wielu bramek oraz spotkań piłki nożnej. W tym wpisie z kolei chcemy skoncentrować się na kadrze Polski, gdyż selekcjoner Sousa Paulo skonstruował skład na rozgrywki Euro 2020.

Od długiego czasu przedstawianie listy graczy na wysokiej rangi zmagania jak na przykład mundial oraz Euro wzbudza spore doznanie w naszym kraju. Zazwyczaj się przytrafiały w takiej chwili sensacje, które nie każdemu przypadły do gustu. Podobnie było w przypadku tych powołań. Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił listę zawodników i bez wątpienia sporym zdziwieniem był brak w kadrze narodowej Turbogrosika, który bardzo długo stanowił ofensywną siłę naszej piłkarskiej drużyny. Od kilku miesięcy gracz West Bromwich nie rozgrywa spotkań często i to jest główną przyczyną tego, iż trener Sousa Paulo nie miał ochoty powołać Kamila Grosickiego do grupy zawodników narodowej ekipy na europejski czempionat. W teorii mamy naprawdę kadrę, która powalczyć może o satysfakcjonujący wynik na czempionacie europejskim. W takiej sytuacji zostaje nam wyczekiwać na otwierający pojedynek europejskiego czempionatu, w którym polska kadra zmierzy się ze Słowacją.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy