Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o godzinie 20:00 dokonał się wywiad Oprah z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko stało się nieprawdopodobnie głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z przodowniczych tematów pośród różnorodnych tabloidów. Był to 1 wzajemny wywiad Meghan i księcia Harry'ego po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W rozmowie z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Oprócz tego, według zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej stoją właściwie po stronie królowej Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Mimo to nie można ukryć, że poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, w zależności od wieku i sympatii politycznych. Media brytyjskie podkreślają, iż jeśli tylko Harry i Meghan zechcieliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili nieodwołanie swoją możliwość. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła też wątek myśli samobójczych Meghan a także tego, że książe nie dostrzegał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się generowaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili 4 profesjonalistów omawiających w mediach kwestie rodziny królewskiej na omówienie wywiadu 2 dni przed emisją. Profesjonaliści, w tym dawny prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali całą rozmowę, sugerując przy tym Oprah subiektywizm a z kolei Markle używanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Oprah z Harrym i księżną Meghan pokazany został w w TVN24 wieczorem. Co istotne, wywiad ten oglądało średnio ponad milion widzów. Stacja telewizyjna okazała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten jedynie potwierdził informacje dotyczące Oprah jako redaktorki, która jest w stanie wyciągnąć ze swojego rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Mając na względzie emocjonujące szczegóły pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bez wątpienia można przyznać, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas omawiany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy